Szukaj

Close me

(+48)607-044-037

niedziela, październik 25, 2020
Referencje / Spółdzielnia Mieszkaniowa 'ODRA'

Spółdzielnia Mieszkaniowa 'ODRA'

' Ze swoich zobowiązań firma Pana Leśniewskiego wywiązała się solidnie i fachowo. Prace zostały wykonane terminowo i nie budzą zastrzeżeń. Firma godna polecenia.'

Oświadczamy, że firma Usługi Ogólnobudowlane Robert Leśniewski, z siedzibą w Policach, w bieżącym roku wykonała dla spółdzielni mieszkaniowej "ODRA" remont sali konferencyjnej, dwóch pomieszczeń służbowych, wózkowni oraz dokonała wymiany płytek na antypoślizgowe wraz z wykonaniem podjazdu przystosowanego dla wózków przy ul. Wyszyńskiego.

Ze swoich zobowiązań firma Pana Leśniewskiego wywiązała się solidnie i fachowo. Prace zostały wykonane terminowo i nie budzą zastrzeżeń. Firma godna polecenia.

remont w szczecinie referencje spółdzielnia mieszkaniowa odra

Nasi klienci o Nas

Chciałabym zarekomendować firmę Pana Roberta i jego głównego koordynatora prac, gdyż okazał się fachowym i rzetelnym wykonawcą. Jego profesjonalne podejście do wykonywanego zadania, dyspozycyjność, dobra komunikatywność oraz kreatywne ...

Pracownia architektoniczna MWA

Firma Usługi Ogólnobudowlane Robert Leśniewski wywiązała się z powierzonych obowiązków i prac solidnie i terminowo. Sprawna realizacja robót pozwala nam polecić tę firmę innym inwestorom.

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa