Szukaj

Close me

(+48)607-044-037

środa, maj 25, 2022
Referencje / Pracownia architektoniczna MWA

Pracownia architektoniczna MWA

Chciałabym zarekomendować firmę Pana Roberta i jego głównego koordynatora prac, gdyż okazał się fachowym i rzetelnym wykonawcą. Jego profesjonalne podejście do wykonywanego zadania, dyspozycyjność, dobra komunikatywność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania ewentualnych napotkanych problemów stały się olbrzymim atutem w czasie naszej współpracy.

Jako projektant aranżacji wnętrza "Champions Clubu"  w Policach współpracowałam z firmą 'Usługi Ogólnobudowlane ROBI', której właścicielem jest Pan Robert Leśniewski. Firma była wykonawcą wspomnianego projektu. Chciałabym zarekomendować firmę Pana Roberta i jego głównego koordynatora prac, gdyż okazał się fachowym i żetelnym wykonawcą. Jego profesjonalne podejście do wykonywanego zadania, dyspozycyjność, dobra komunikatywność oraz kreatywne podejście do rozwiązywania ewentualnych napotkanych problemów stały się olbrzymim atutem w czasie naszej współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wspópłracy z panem Robertem proszę o kontakt.

Nasi klienci o Nas

Firma Usługi Ogólnobudowlane Robert Leśniewski wywiązała się z powierzonych obowiązków i prac solidnie i terminowo. Sprawna realizacja robót pozwala nam polecić tę firmę innym inwestorom.

Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Plan oraz realizacja projektu, który założyliśmy został wykonany terminowo oraz rzetelnie. Powierzony materiał został w 100 % wykorzystany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Całokształt przebiegu prac pozwala nam postrzegać firmę Us...

Champions Club